Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs fotograficzny w którym do wygrania 8 świetnych zestawów NESQUIK! Weź udział w zabawie, zgłoś zdjęcie rodzinnego śniadania i wygraj!

 

 

 

 

Nagrody w konkursie NESQUIK

8 zestawów NESQUIK o wartości 100 zł każdy.
Zestawy zawierają: 6 sztuk produktu (600g), kubek z łyżką, łyżkorurka, opaska świecąca w ciemności, jojo.

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i wykonaj zadanie. Wyślij do organizatora zdjęcia z Twojego rodzinnego śniadania - mogą być z rozpuszczalnym napojem kakaowym NESQUIK. Zdjęcia należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Wygraj zestaw NESQUIK!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

konkurs trwa do dnia 19 lipca 2015 r.

wyniki do 22 lipca

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej