Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Portal mamotoja.pl ponownie zaprasza do testowania produktów. Tym razem przedmiotem testowania jest mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2. 300 sztuk czeka!

 

 

 

Produkty do przetestowania

300 opakowań mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2.

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym testowaniu przejdź do strony testowania, kliknij "biorę udział", a następnie wypełnij ankietę zgłoszeniową w całości.

 

Ważne daty dotyczące testowania

zgłoszenia do 20.05.2018 r., wyniki do dnia 25.05.2018 r.,


 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej