Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

W tej loterii do wygrania jest m.in 2800 maskotek z Krainy lodu 2. Możesz także wygrać wspaniałą wycieczkę inspirowaną Krainą lodu 2 Disneya! Nie czekaj i dołącz do uczestników.

 

 

 

Nagrody w loterii

  • 2 x 6000 zł na wycieczkę inspirowaną Krainą lodu 2 Disneya
  • 2800 maskotek z Krainy lodu 2 Disneya

 

Zadanie w loterii

  • Kup dowolny produkt GLADE® w sklepie sieci Biedronka. Lista produktów, biorących udział w loterii www.loteriaglade.pl/produkty
  • Zachowaj paragon
  • Zgłoś swój udział na www.loteriaglade.pl lub poprzez SMS pod nr 4806.** (wyślij nr paragonu, datę i godzinę zakupu oraz numer seryjny kasy: NR PARAGONU.DD.MM.00:00.NR KASY)
  • strona loterii

 

Ważne daty dotyczące loterii

Zgłoszenia w dniach 21.11.2019 r. – 15.12.2019 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej