Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Tesco Magazyn zaprasza do konkursu z super nagrodami dla maluszków. Nie zwlekaj i weź udział w zabawie! 1 z 7 jeździków Fisher Price „Muzyczna parada”. może być twój!

 

 

 

Nagrody w konkursie Tesco & Enfamil

7 jeździków Fisher Price „Muzyczna parada”.

 

Zadanie konkursowe

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, która od dnia 1 maja 2018 roku do dnia 31 sierpnia 2018 roku dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie za pomocą wiadomości SMS o treści: ENFAMIL na numer 71700 następnie opisz: Czym zaskoczył Cię ostatnio Twój maluch?, maksymalnie wpisując swoją odpowiedź w 160 znakach. Wygrywa 7 Uczestników konkursu, którzy prześlą najciekawszą odpowiedź na zadane pytanie konkursowe.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs Tesco

Przejdź do > Najnowsze konkursyWażne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2018 r.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej