Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Najnowszy konkurs dla dzieci w którym do wygrania ciekawe nagrody! Weź udział, zagraj w grę "Omni-odkrywanie" i wygraj jedną z nich. Warto dołączyć do uczestników!

 

 

 

Nagrody w konkursie "Omni-odkrywanie"

5 zestawów dwóch maskotek Angry Birds ufundowanych przez firmę Media Service Zawada Sp. z o.o. o wartości jednostkowej 58 zł brutto, 1 gra planszowa „Ciasteczkowe Potworki” ufundowana przez firmę Grupa Wydawnicza Foksal Sp. z o.o. o wartości jednostkowej 60 zł brutto, 1 zestaw LEGO City 60106 ufundowany przez firmę LEGO Polska Sp. z o.o. o wartości jednostkowej 40 zł brutto, 1 film na DVD LEGO: Liga Sprawiedliwości – Kosmiczne starcie ufundowany przez firmę Galapagos Sp. z o.o. o wartości jednostkowej 39 zł brutto, 1 zestaw LEGO City 60105 ufundowany przez firmę LEGO Polska Sp. z o.o. o wartości jednostkowej 25 zł brutto.

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i zagraj w grę o nazwie "Omni-odkrywanie". Należy usuwać pary jednakowych płytek z planszy, aż do całkowitego jej oczyszczenia.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Maskotki do wygrania!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 4 maja 2016 r. (zgłoszenia)

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej