Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

W tym konkursie do wygrania atrakcyjne nagrody - rodzinny wyjazd oraz rodzinne zaporszenia do McDonald's! Weź udział w zabawie, pokaż jak zachęcasz swoje dziecko do jedzenia owoców i warzyw i wygraj! 

 

 

Nagrody w konkursie

Nagroda główna - wspaniały rodzinny pobyt w BUKOVINA Terma Hotel Spa

15 rodzinnych zaproszeń do McDonald's® o wartości 100 zł każde

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Zgłoś filmik lub zdjęcie, które obrazuje jak zachęcasz swoje dziecko do jedzenia warzyw i owoców. Opisz swoją pracę. Następnie usodtępnij link znajomym.

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Konkurs z nagrodami

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

przyjmowanie zgłoszeń do 11 października 2015 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej