Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Konkurs z prostymi zasadami w którym do wygrania 2 oryginalne koszulki dziecięce FC Barcelona + nagrody niespodzianki. Nie czekaj i dołącz do uczestników!

 

 

 

Nagrody w konkursie "Oryginalne koszulki FC Barcelona"

2 oryginalne koszulki dziecięce FC Barcelona + nagrody niespodzianki

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody przejdź na stronę organizatora i wykonaj zadanie. Aby zdobyć pierwszą koszulkę: Polub oraz udostępnij grafikę konkursową na fp organizatora (link na stronie konkursowej). Aby zdobyć drugą koszulkę: Druga koszulka rozlosowana zostanie wśród osób, które są zapisane na Newsletter organizatora (link na stronie konkursowej)

Dowiedz się więcej na stronie konkursu >> Koszulki do wygrania!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 24 lipca 2015 r. (zgłoszenia, losowanie)

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej