Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Weź udział w ciekawym konkursie, napisz jaki powinien być idealny krem do pielęgnacji malucha i wygraj 1 z 5 zestawów wspaniałych kosmetyków dla dzieci!

 

 

 

Nagrody w konkursie "Wygraj zestaw kosmetyków Sylveco dla dzieci!"

5 zestawów kosmetyków Sylveco dla dzieci. W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty: Sylveco dla dzieci krem pielęgnujący do twarzy i ciała , Sylveco dla dzieci kremowy szampon i płyn do kąpieli, Sylveco dla dzieci łagodząca zasypka do ciała,Sylveco dla dzieci oliwka do ciała z betuliną, puzzle.

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Sylveco dla dzieci wystarczy udzielić odpowiedzi na następujące pytanie: „Opisz w dwóch-trzech zdaniach, jaki powinien być idealny krem do pielęgnacji skóry twojego dziecka?” Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dowiedz się więcej >> Wygraj kosmetyki dla dziecka

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

konkurs trwa do dnia 3 czerwca 2015 r.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej