Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

 

Konkurs dla mam z atrakcyjnymi nagrodami dla maluszków pod nazwą "Bepanthen Wyprawka". Weź udział, opisz swoje doświadczenia związane z przygotowaniem się do narodzin dziecka i wygraj!

 

 

 

Nagrody w konkursie "Bepanthen Wyprawka"

1 x nagroda główna czyli zestaw trzech paczek pieluch Pampers Premium Care newborn (rozmiar 1) oraz 3 szt. Bepanthen Baby 100g,

10 x nagroda dodatkowa czyli Bepanthen Baby 30g oraz maskotka królik

 

 

Zadanie konkursowe

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie nagrody wykonaj zadanie konkursowe. Przejdź do strony konkursowej i kliknij "biorę udział". W formularzu konkursowym opisz swoje porady, jak przygotować się na narodziny Maleństwa lub pokaż to w formie zdjęcia.

Dowiedz się więcej >> Atrakcyjne nagrody!

Przejdź do > Najnowsze konkursy

 

Ważne daty dotyczące konkursu

zabawa trwa do 11.01.2015 r. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
OdświeżSieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej