Przeglądasz nagroland.pl!
Wiodącą tematyką portalu są konkursy dla dzieci
o których informujemy codziennie.
Znajdziesz tu także aktualne konkursy znanych marek, które z pewnością Cię zainteresują!
Nagroland.pl to konkursy internetowe
i coś jeszcze … W serwisie dowiesz się również jak zdobyć darmowe próbki produktów dla dzieci oraz gdzie prowadzone są aktualne akcje testowania dla mam.
Zapewne zaciekawią Cię także promocje produktów dla dzieci, które warto śledzić by kupować taniej.
Nagroland.pl to Twój szczęśliwy informator!

 

Jesteś Mamą i zastanawiasz się nad wyborem mleka modyfikowanego dla Twojego maluszka? Dobrze trafiłaś! Bebiko ma dla Ciebie fajną akcję z darmowymi próbkami mleka!

 

 

Czy lubisz testować nowości dla dzieci i dzielić się swoją opinią z innymi Mamami? Z pewnością zainteresuje Cię akcja testowania nowego produktu ORSALIT® DRINK czyli nawadniających, truskawkowych płynów dla dzieci. 100 testerek otrzyma produkt. Ponadto 10 recenzentek wygra bony do sklepu Smyk! Nie zwlekaj i zgłoś się!

 

Testowane produkty:  100 x płyn truskawkowy Orsalit DRINK

 

 

 

 

 

Testuj z Nestlé! Na profilu Facebook Nestlé - Zdrowy Start w Przyszłość  kolejna akcja testowania. Tym razem zgłaszać mogą się chętni do wypróbowania mleka modyfikowanego. Testerami zostanie aż 100 osób!

 

 

 

Ciastka, ciasteczka ... A gdyby tak zostać testerem ciastek w Biedronce? Ty też możesz wziąć udział w wielkiej akcji testowania. Start już dziś! Ciastka czekają na 1000 testerów!

 

Testowane produkty:  ciastka z Biedronki dla 1000 najszybszych zgłaszających się osób

 

 

 

 

Jeżeli chcesz otrzymać zestaw próbek Nestlé Sinlac weź udział w akcji na fanpage'u marki Nestle. Próbki otrzyma 100 osób. Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tej witrynie. W celu dopasowania tematyki reklam do Twoich zainteresowań i ich wyświetlenia, firma korzysta z plików cookie. Reklamy mogą być dopasowane do informacji wynikających z Twoich poprzednich wizyt w tej i innych witrynach, z wyłączeniem danych powodujących naruszenie prywatności, w rodzaju imienia i nazwiska, numeru telefonu i innych danych kontaktowych czy adresu. Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając tutaj — w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat. Chcę wiedzieć więcej